Prehľad možností platby

Platba na faktúru

Možnosť platby na predfaktúru, respektíve faktúru, ponúkame fyzickým osobám, ale aj pri nákupe na firmu. V prípade záujmu si môžete zvoliť túto možnosť platby pri dokončovaní objednávky. Po odoslaní objednávky Vám, na základe vyplnených údajov, vystavíme a zašleme zálohovú faktúru, ktorú je potrebné uhradiť  prostredníctvom bankového prevodu. Pri platbe prevodom je potrebné počítať s dlhším časom pripísania platby na náš účet (štandardne 1-3 pracovné dni), preto odporúčame zvážiť aj iné možnosť platby. Akonáhle Vašu platbu zaregistrujeme, Vami zakúpený tovar odošleme prostredníctvom zvoleného – dohodnutého spôsobu dopravy, prípadne Vás budeme kontaktovať s ďalšími informáciami. Riadnu – ostrú faktúru, Vám doručíme spoločne so zakúpeným tovarom.

Platba na dobierku

Platbu na dobierku ponúkame v spolupráci s našimi zmluvnými prepravcami. Spôsob dopravy, ako aj k nej dostupné spôsoby platby, si môžete zvoliť pri dokončovaní Vašej objednávky. Pri platbe na dobierku je potrebné za objednaný a na zvolenú adresu doručený tovar zaplatiť v hotovosti a to priamo kuriérovi dopravnej spoločnosti. Niektorí naši prepravcovia umožňujú aj platbu prostredníctvom platobnej karty, ale o dostupnosti tejto služby je potrebné sa vopred informovať.

Platba v hotovosti

Možnosť zaplatiť za objednaný tovar v hotovosti je možné:

1. Pri osobnom vyzdvihnutí – prevzatí objednaného tovaru na našej pobočke

– pri dokončovaní objednávky, je potrebné zvoliť si v sekcii Doprava možnosť:  Osobný odber na pobočke

2. Platba v hotovosti – na dobierku

– pri platbe na dobierku je potrebné za objednaný a na zvolenú adresu doručený tovar zaplatiť v hotovosti a to priamo kuriérovi dopravnej spoločnosti

Pri sumách, prekračujúcich výšku  5000 Eur., je potrebné vždy vykonať platbu prostredníctvom bankového prevodu.